Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатців запрошують на онлайн-презентацію книжки авторки-землячки з-за океану

Закарпатців запрошують на онлайн-презентацію книжки авторки-землячки з-за океану


10-02-2021, 19:55
Закарпатців запрошують на онлайн-презентацію книжки авторки-землячки з-за океану
"Закарпатський кореспондент" раніше анонсував вихід нової книжки письменниці Вікторії Андрусів. Завтра ж усі охочі зможуть долучитися до онлайн-презентації "Тієї, що танцює на хвилях".

Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Ф.Потушняка запрошує на онлайн презентацію у форматі Zoom-конференції.

Знана бібліотекарка книгозбірні Євгенія Напуда пише: "Я її вже прочитала і всім вам рекомендую зробити так само. Бо це дуже насичена, цікава і глибока історія. Тут піднято дуже багато важливих тем: заробітчанство, російсько-українська війна, культ релігії, менталітет українців, їх спосіб мислення. Все це переплітається у долях героїв, що живуть в Америці, Україні та Індії. Особливо сподобались деякі думки героїв, які вкладає їм у вуста авторка. Кілька сцен довели мене навіть до сліз. І усе це відбувається на фоні канабісового бізнесу, який легалізований в Каліфорнії".

Презентація відбудеться 11 лютого 2021 року о 20.00 в Zoom. Дані для входу на конференцію шукайте на фейсбук-сторінці бібліотеки імені Потушняка.
Вернуться назад