Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Записатися на вакцинацію від COVID можна буде через мобільний

Записатися на вакцинацію від COVID можна буде через мобільний


10-02-2021, 15:42 Стати в електронну чергу за вакциною проти коронавірусу допоможе мобільний застосунок "Дія".

Записатися на вакцинацію від COVID можна буде через мобільний

Зареєструватися у чергу на щеплення проти коронавірусу можна буде через мобільний застосунок "Дія" про це 10 лютого під час форуму "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" повідомив віцепрем'єр Михайло Федоров.

"Мінцифра веде перемовини з МОЗ, щоб через Дію ми почали прийом електронних заявок від українців, які планують вакцинуватися.Важливо зібрати якісну інформацію, щоб ефективно і децентралізовано організувати цей процес", - сказав Федоров.

За словами Федорова, профільне міністерство та МОЗ планують зробити запис в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19 через мобільну "Дію" в кілька кліків. На базі медичної електронної системи eHealth буде формуватися база громадян, які надішлють заявку на вакцинацію.

Електронні записи в "Дії" мають допомогти МОЗ оперативно розподілити вакцину між групами населення згідно з планом вакцинації.

Михайло Федоров також наголосив на тому, що під час процесу щеплення від коронавірусу працюватиме контакт-центр, який відповідатиме на запитання громадян.

Нагадаємо, що кількома днями раніше на цьому ж форумі президент України Володимир Зеленський заявив про те, що хоче вакцинуватися від COVID у прямому ефірі. Він готовий вакцинуватися від коронавірусу першим. аби власним прикладом надихнути на щеплення українців.
Вернуться назад