Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > «Знахідки» січня судової охорони Закарпаття

«Знахідки» січня судової охорони Закарпаття


2-02-2021, 19:52
«Знахідки» січня судової охорони Закарпаття


Охочих потрапити до судів та органів системи правосуддя, що перебувають під охороною співробітників територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області, у січні виявилося чимало. За минулий місяць судові охоронці Закарпаття зафіксували 11 754 відвідувачів.
Не обійшлося й без спроб пронести предмети, з якими пропуск до судів, органів та установ системи правосуддя заборонено. Їх співробітники виявили 81. Серед них – 45 ножів, 33 загострені предмети, та 3 балончики, споряджені речовинами дратівної або сльозогінної дії.
Також у січні співробітники територіального управління подбали про безпеку під час 314 судових засідань.
Наразі під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області перебувають 11 судів та 2 органи системи правосуддя.
Судові охоронці Закарпаття просять усіх відвідувачів із розумінням віднестися до карантинних обмежень. Та наголошують на важливості користування засобами індивідуального протиепідемічного захисту. При вході співробітники Служби здійснюють температурний скринінг відвідувачів. Якщо у вас ознаки гострих респіраторних захворювань – просять перенести візит та не наражати на небезпеку себе й оточення.

«Знахідки» січня судової охорони Закарпаття

Вернуться назад