Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > В Євросоюзі оновили рекомендації для поїздок в умовах пандемії

В Євросоюзі оновили рекомендації для поїздок в умовах пандемії


2-02-2021, 09:10
В Євросоюзі оновили рекомендації для поїздок в умовах пандемії
До діючих зеленого, помаранчевого, червоного і сірого кольорів на карті додається темно-червоний

Рада ЄС оновила рекомендації щодо обмеження свободи пересування в Євросоюзі в умовах пандемії Covid-19. Про це повідомляє сайт Європейської Ради.

Згідно з цими рекомендаціями до діючих зеленого, помаранчевого, червоного і сірого кольорів на карті додається темно-червоний. Цей колір буде застосовуватися до областей, де вірус циркулює на дуже активному рівні, включаючи нові варіанти інфекції, що викликають занепокоєння.

"Цей колір буде застосовуватися до областей, де вірус циркулює на дуже високому рівні, в тому числі у зв'язку з більш небезпечними інфекційними варіантами. До них відносяться області, в яких сукупний показник повідомлення про випадки Covid-19 за 14 днів становить 500 на 100 тис. осіб і більше", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, країни ЄС повинні вжити заходів, щоб не заохочувати людей до "несуттєвих" подорожей в регіони, позначені червоним або темно-червоним кольором.

Згідно з рекомендаціями, особи, які перебувають з темно-червоних регіонів, повинні пройти тестування на коронавірус ще до прибуття, а після - пройти обов'язковий карантин або самоізоляцію. Працівники транспорту, як правило, не будуть зобов'язані проходити тестування, проте при необхідності їм можуть робити швидкі тести на антиген до коронавірусу. Вимога обов'язкового тесту і самоізоляції не поширюється також на жителів прикордонних регіонів, які перетинають кордони щодня - з метою роботи, навчання або у сімейних справах.

"Діючи скоординовано, держави-члени прагнуть запобігти повторному введенню внутрішнього прикордонного контролю і гарантувати, що вільне пересування товарів і послуг не буде порушено", - зазначає ЄС.

Джерело
Вернуться назад