Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Зеленський доручив запустити супутник до 30-річчя незалежності України

Зеленський доручив запустити супутник до 30-річчя незалежності України


2-02-2021, 08:30
Зеленський доручив запустити супутник до 30-річчя незалежності України
Віце-прем’єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський розповів, що президент Володимир Зеленський дав завдання вивести в космос апарат дистанційного зондування землі.

Пряма мова Уруського: "(на засіданні) акцентував увагу не прискоренні виконання завдання президента Володимира Зеленського щодо виведення на навколоземну орбіту космічного апарату дистанційного зондування землі "Січ 2-30 (2-1)".

Наголосив, що ми повинні здійснити всі необхідні заходи, щоб це відбулося до кінця 2021 року, року 30-річчя незалежності України.

Наявність подібних космічних апаратів не лише сприятиме вирішенню широкого спектра завдань, як в інтересах економіки, так і силових структур, а й дозволить зекономити бюджетні кошти, які сьогодні витрачаються на закупівлю послуг, що надаються подібними апаратами закордоном".

Нагадаємо: Зеленський підписав указ про організацію заходів із нагоди 30-ї річниці Незалежності України. На Хрещатику та майдані Незалежності проведуть військовий парад.

Джерело: УП
Вернуться назад