Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який хотів потрапити на територію України в обхід пунктів пропуску

Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який хотів потрапити на територію України в обхід пунктів пропуску


30-01-2021, 11:08
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який хотів потрапити на територію України в обхід пунктів пропуску
Поблизу українсько-словацького кордону прикордонники Чопського загону затримали громадянина Азербайджану.

Учора прикордонники Чопського загону затримали іноземця, який в обхід пунктів намагався потрапити на територію нашої держави.

Надвечір військовослужбовцям відділу «Ужгород» надійшла інформація від словацьких колег про фіксування ними за допомогою камер відеоспостереження однієї особи, що рухалася у напрямку зі Словаччини в Україну.

У зазначений район вислали додаткові наряди з розшуковими собаками. За півгодини пошуків прикордонникам вдалося виявити правопорушника. Він не реагував на вимогу правоохоронців зупинитися, тож їм довелося здійснити попереджувальний постріл вгору.

Затриманий мав при собі паспортний документ громадянина Азербайджану. Його доставили у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону для проведення перевірочних заходів та складання відповідних процесуальних документів. Після з’ясування обставин правопорушення іноземця буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон на своїй сторінці у фейсбук.


Вернуться назад