Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > IKEA 1 лютого відкриває свій перший магазин в Україні — він з'явиться в столичному торговому центрі

IKEA 1 лютого відкриває свій перший магазин в Україні — він з'явиться в столичному торговому центрі


29-01-2021, 18:00 У київському торговому центрі Blockbuster Mall, що на проспекті Степана Бандери, 36, вже 1 лютого відкривається перший в Україні магазин IKEA. Про це повідомили на сторінці IKEA Україна у Facebook.

IKEA 1 лютого відкриває свій перший магазин в Україні — він з'явиться в столичному торговому центрі

«Це перший офлайн-магазин в Україні, й ми з нетерпінням чекаємо на початок цього нового розділу в історії IKEA», — зазначили там.

Магазин працюватиме з 10:00 до 22:00 з суворим дотриманням протиепідемічних заходів: соціальної дистанції, обов’язкової наявності масок, перевірки температури та регулярної дезінфекції приміщення.

Відповідно до чинних обмежень, у магазині зможуть перебувати максимум 500 людей одночасно.

Як цитує «Укрінформ» пресреліз компанії, магазин у Києві стане першим магазином ІКЕА в міському форматі в регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія).

«Такий формат є частиною нової стратегії компанії, мета якої — стати ближчою до людей у центрі міст та зробити свої рішення й послуги для дому ще доступнішими», — зазначено у повідомленні.

IKEA в Україні

14 травня 2020 року шведська компанія IKEA, яка спеціалізується на продажу меблів, розпочала продавати товари в онлайн-магазині в Україні. Покупці можуть замовити доставку чи забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві.

Відкрити перший фізичний магазин обіцяли в київському торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall до кінця 2020 року, однак дату перенесли. Його загальна площа становитиме понад 5 тисяч м². У ньому представлять комбінацію аксесуарів і меблів в інсталяціях.

Громадське
Вернуться назад