Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Закарпатця судитимуть за незаконну рубку дерев в нацпарку

Закарпатця судитимуть за незаконну рубку дерев в нацпарку


23-01-2021, 13:38
Закарпатця судитимуть за незаконну рубку дерев в нацпарку
27-річний підозрюваний здійснив рубку дерев буку на території Ужанського національного природного парку.

Великоберезнянським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя с. Ставне за фактом незаконної порубки дерев на території природно-заповідного фонду, їх перевезення та зберігання (ч. 3 ст. 246 КК України).

Слідством встановлено, що 27-річний підозрюваний здійснив рубку дерев буку на території Ужанського національного природного парку. Маючи на меті використовувати деревину для власних потреб, частково покрижував її та перевіз до місця свого проживання. Там вантажівку з незаконно здобутими лісоматеріалами й виявили правоохоронці.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершене, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Закарпатця судитимуть за незаконну рубку дерев в нацпарку

Вернуться назад