Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > У 2020 році у Дніпропетровській області запрацювали 24 нові сонячні електростанції

У 2020 році у Дніпропетровській області запрацювали 24 нові сонячні електростанції


19-01-2021, 19:15 Сонячні станції потужністю 102 МВт зможуть забезпечити електроенергією майже 43 тисячі домогосподарств.

У 2020 році у Дніпропетровській області запрацювали 24 нові сонячні електростанції

Зелена енергетика дедалі більше займає місце в розвитку українських мереж енергії. Так, за минулий рік на Дніпропетровщині відкрили 24 сонячні станції, потужністю понад 102 МВт.

Як передає gorod.dp.ua, всі СЕС регіону побудовані за рахунок інвесторів без залучення бюджетних коштів. Сонячні станції потужністю 102 МВт зможуть забезпечити електроенергією майже 43 тисячі домогосподарств.

Дніпропетровщина активно розвиває відновлювану енергетику, насамперед — сонячну. За останні чотири роки «зелена» галузь помітно набрала обертів. Зараз в області працює 120 сонячних електростанцій, дві з яких входять до п'ятірки найпотужніших у Європі: Покровська та Нікопольська.

Одну з великих і сучасних електростанцій нещодавно відкрили у Межівській громаді. Її побудували на кошти вітчизняного інвестора. Встановили приблизно 24 тисяч сонячних панелей. Потужностей вистачить, щоб забезпечити електроенергією до 1,4 тисяч домогосподарств.

Проект став наймасштабнішим для громади за останні 30 років. Найближчим часом запланували побудувати ще чотири СЕС у Межівській територіальній громаді.

Джерело
Вернуться назад