Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Вулицю Грушевського в Ужгороді планують почати ремонтувати у травні

Вулицю Грушевського в Ужгороді планують почати ремонтувати у травні


17-01-2021, 12:20
Вулицю Грушевського в Ужгороді планують почати ремонтувати у травні
Ужгородка Світлана Соколова, яка мешкає на вулиці Грушевського, каже, що через калюжі не може пройти: "У мене ноги мокрі будуть. Як можна пропливати через озеро: чи човен надувати, чи скакати верхи, я можу обійти 500 метрів або більше і дві зебри через світлофор, для того щоб сісти на якийсь транспорт", — сказала жінка.

Щодня цією дорогою ходить ужгородка Антоніна Кобаль.

"Коли така хляпанина, як сьогодні, то варіанти тільки два: або ти переходиш дорогу на паралельну вулицю, обходиш це все і вертаєшся на зупинку, або є ще варіант обходити по зеленій зоні, по грунті і брудним прийти на роботу, не маєш ніякого пристойного вигляду. Неприємно, що ти маєш долати такий болотяно-водяний квест, перш ніж прийти на роботу або навіть просто сісти в автобус", — сказала Антоніна Кобаль.

Цю частину вулиці Грушевського ремонтуватимуть, — каже директор департаменту міського господарства Ужгородської міськради Володимир Бабидорич. За його словами, вартість робіт ще не визначили, оскільки існують деякі зміни у ціновій політиці.

"Відповідно, коли будемо мати конкретну, чітку і ясну картину по проєктно-кошторисній документації, відповідно тоді будемо знати вартість даної роботи", — розповів директор департаменту.

За словами Бабидорича, роботи планують почати у травні цього року.
Вернуться назад