Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородські рятувальники розгорнули пункт, де надаватимуть допомогу в період низьких температур

Ужгородські рятувальники розгорнули пункт, де надаватимуть допомогу в період низьких температур


14-01-2021, 17:23
Ужгородські рятувальники розгорнули пункт, де  надаватимуть допомогу в період низьких температур
У наметі, що знаходиться на вул. Заньковецької, 13 А (на березі озера «Кірпічка») рятувальники надаватимуть необхідну допомогу та гарячий чай всім, хто в період низьких температур потребуватиме цього.

Також фахівці ДСНС проводитимуть з громадянами профілактичну роботу щодо правил безпеки у зимовий період. Працюватиме пункт обігріву цілодобово, з дотриманням карантинних заходів.

Як повідомив керівник закарпатських рятувальників Мирослав Щербей, підрозділи ДСНС перебувають у постійній готовності, і при потребі готові розгорнути додаткові пункти обігріву і в інших містах Закарпатської області. Окрім цього, вже з учорашнього дня на Латірському та Абранському перевалах Воловецького району та Яблунецькому перевалі Рахівського району вже чергує техніка ДСНС, котра при потребі буде надавати допомогу в буксируванні великовагових автомобілів, - повідомили в пресслужбі У ДСНС в Закарпатті .
Вернуться назад