Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Другий рік пандемії може виявитися важчим за перший – ВООЗ

Другий рік пандемії може виявитися важчим за перший – ВООЗ


14-01-2021, 15:21
Другий рік пандемії може виявитися важчим за перший – ВООЗ
У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що другий рік пандемії COVID-19 може бути більш жорстким, ніж перший.

"Ми йдемо на другий рік цього (пандемії – ред.), це може бути навіть жорсткіше, враховуючи динаміку передачі та деякі проблеми, які ми спостерігаємо".

Райан зазначив, що низка факторів призвели до збільшення випадків поширення вірусу у багатьох країнах, зокрема це і сезонні холоди у північній півкулі, особливо в Європі та Північній Америці, і збільшення контактів у приміщеннях. В останньому добовому звіті ВООЗ припустила, що одним із факторів нової хвилі поширення коронавірусу став курортний сезон.

Технічний керівник ВООЗ щодо COVID-19 Марія Ван Керхове також попередила: "Після канікул у деяких країнах ситуація значно погіршиться, перш ніж налагодиться".

На тлі побоювань щодо поширення світом більш заразного варіанту коронавірусу, вперше виявленого у Великобританії, уряди по всій Європі оголосили в середу жорсткіші та довші обмеження для запобігання поширенню коронавірусу.

Джерело
Вернуться назад