Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > У Виноградові протестували проти збільшення тарифів на енергоносії

У Виноградові протестували проти збільшення тарифів на енергоносії


12-01-2021, 20:40 За словами речниці Нацполіції в Закарптській області Ганни Дан, участь в акції взяло близько 200 людей.

У Виноградові протестували проти збільшення тарифів на енергоносії

Акція протесту відбулася нині у Виноградові. Учасники зібралися біля виноградівського відділення товариства "Закарпатгазу" о 10 ранку та вимагали знизити ціни на газ та його постачання. Потім вони пішли до міської ради.

"Ми вирішили сюди прийти, — сказав учасник акції Михайло. — Вимоги у нас одні, як і у всіх людей: дуже великі тарифи, ціни, це неможливо. За кого голосували? Були в нас надії. І тут тобі на… Обман".

Начальник Виноградівського відділення "Закарпатгаз" Андрій Ходаківський сказав: частково люди заспокоїлися, коли він пояснив їм, що постачання газу і розподіл це дві різні речі.

"Частково питання торкалися і розподілу, на які я їм дав відповіді. А щодо питань постачання, я порекомендував їм звернутися до постачальників, які у них є, — розповів Андрій Ходаківський. — Яких сьогодні на Закарпатті я особисто знаю близько 50. "Закарпатгаз" займається розподілом природного газу, тобто доставкою газу як товару з точки А в точку Б, використовуючи систему газопостачання – розподільчі мережі – і обслуговуючи ці мережі. Це комплекс, починаючи від аварійної служби і закінчуючи роботою контролерів. А функція постачальника – це продаж газу".

Депутат Виноградівської міської ради Василь Кіш сказав, що у зв’язку з протестами людей сьогодні відбулася позачергова термінова сесія Виноградівської міської ради, на якій було прийнято звернення до центральних гілок влади щодо зменшення тарифів на енергоносії.

"Воно сьогодні ж, наскільки я розумію, буде відправлено адресатам. І, власне, на цьому сесія й закінчилася", — сказав депутат.

Суспільне
Вернуться назад