Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > За тиждень на Закарпатті виявлено 52 випадки порушення локдауну

За тиждень на Закарпатті виявлено 52 випадки порушення локдауну


12-01-2021, 15:06
За тиждень на Закарпатті виявлено 52 випадки порушення локдауну
У межах здійснення цих контрольних заходів фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області спільно з представниками правоохоронних органів виявили порушення на 52 об’єктах.

Зокрема, були перевірені: 356 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановлено на 23 об’єктах; 23 агропромислові ринки, порушення встановлено на 6 об’єктах; 103 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, порушення виявлені на 3 об’єктах; 139 закладів громадського харчування, із них на 7 об’єктах виявлено порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів; 12 перукарень і салонів краси, порушення не виявлено; 6 дошкільних заклади, порушення виявлено на одному об’єкті; 82 інші об’єкти нагляду (об’єкти водопостачання та водовідведення, транспорт, аптеки тощо) на 1 встановлено порушення.

До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема надано 47 приписів (пропозицій) та складено 7 протоколів працівниками Національної поліції.

Наразі перевірки щодо виконання вимог постанови КМУ № 1236 від 09 грудня 2021 року в Закарпатській області тривають.

Також з метою запобігання занесенню і поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, проводиться широка інформаційна робота серед населення. За тиждень здійснено 608 таких заходів, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Джерело
Вернуться назад