Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Колядки в автобусах Ужгорода звучатимуть до Водохреща

Колядки в автобусах Ужгорода звучатимуть до Водохреща


6-01-2021, 20:53
Колядки в автобусах Ужгорода звучатимуть до Водохреща
У нових автобусах "Електрон"! А один із них навіть по-святковому прикрасили з нагоди Нового року та Різдва Христового.

У комунальному автобусі Ужгорода новорічно-різдвяні колядки звучатимуть до Водохреща. Про це нині розповів директор комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Віталій Готра. За його словами, автобус за власні кошти прикрасили до новорічно-різдвяних свят.

Колядки звучать в автобусі, який їздить за 18-м маршрутом від зупинки "Епіцентр" до УжНУ. Подружжя Павло та Вероніка, які їдуть з півторарічною донькою на площу до центральної ялинки, розповіли: "Добре, що колядки грають, бо це наша культура, яку ми забуваємо з року в рік. Це створює якийсь новорічний настрій, різдвяний дух".

Автобус всередині прикрасили новорічними іграшками та ввечері вмикають гірлянди.

Водій автобуса Василь Павлич розповів, що пасажирів стало значно більше: "Людям дуже подобається, діточки дуже радіють, колядують, підспівують".

Новорічно-різдвяні колядки в автобусах вмикають третій рік поспіль, — каже директор комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Віталій Готра. За його словами, ідею прикрасити автобус до новорічно-різдвяних свят, запозичили з інших міст. "Міському бюджету це не коштує жодної копійки. Ми самі зробили прикраси, купили гірлянди і прикрасили автобус".

За словами Віталія Готри, новорічно-різдвяні колядки звучатимуть у всіх автобусах до Водохреща. Більше - у відео Суспільного.


Вернуться назад