Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Святковий обід для безхатьків: в Ужгороді напередодні Нового року організували благодійну акцію

Святковий обід для безхатьків: в Ужгороді напередодні Нового року організували благодійну акцію


2-01-2021, 16:52 Людям давали відбивні, хліб, олів’є. Крім того — півлітровий пакет соку, фрукти та солодощі.

Святковий обід для безхатьків: в Ужгороді напередодні Нового року організували благодійну акцію

Охочі могли долучитися до благодійної ініціативи: приготувати або купити готові традиційні новорічні страви та залишити на сміттєвих майданчиках. Також передати організаторам, щоб вони роздали дітям із малозабезпечених родин.

"Ми зібрали волонтерів, простих людей, тут немає великих бізнесів, тут немає політиків, тут немає громадських діячів, тут є ми – звичайні люди. Ми організували сто повноцінних обідів", — розповіла Олеся Смирнова.

Вона додала, що також організували допомогу для десяти малозабезпечених сімей. Людям давали відбивні, хліб, олів’є. Крім того — півлітровий пакет соку, фрукти та солодощі.

"Зранку всі колеги, колективи, хто що зміг приніс у пакетиках: апельсини, банани, яблука, цукерки, готові подарункові набори з цукерками, — розповіла учасниця акції Марина Гончаренко. — Колега, який нам запропонував: сів в таксі, і все відвіз о 14.00 в призначений пункт. Таким чином, ми долучилися до акції".

Джерело
Вернуться назад