Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Самовільно приймати вітаміни при COVID-19 смертельно небезпечно - лікарі

Самовільно приймати вітаміни при COVID-19 смертельно небезпечно - лікарі


31-12-2020, 21:22 Вітаміни не мають жодного впливу на саму коронавірусну інфекцію.

Самовільно приймати вітаміни при COVID-19 смертельно небезпечно - лікарі

Лікарі попередили про небезпеку прийому вітамінів при коронавірусі. За словами фахівців, це може привести до ускладнень.

У кожному конкретному випадку при призначенні вітамінів треба радитися з лікарем.

Деякі вітаміни небезпечні при передозуванні. Так, якщо вагітна жінка буде приймати вітамін С в необмежених кількостях, це може викликати викидень.

Прийом вітамінів без призначення лікаря може привести до певних побічних явищ. Справа в тому, що у вітамінів, як і у будь-яких інших лікарських препаратів, є показання та протипоказання. Крім того, за його словами, безпосередньо вітаміни не мають жодного впливу на саму коронавірусну інфекцію.

Проте, раніше ми писали, що вітамін А — одна з найважливіших харчових речовин, необхідних для підтримки здоров’я тіла. Він знижує ймовірність розвитку вікової сліпоти та онкології, оздоровлює шкіру, а, найголовніше — посилює імунітет. У яких продуктах його найбільше та які краще їсти взимку для зміцнення імунітету, розповіли британські медики,

Джерело
Вернуться назад