Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Авіасполучення на час новорічних і різдвяних свят не закриватимуть, — МЗС

Авіасполучення на час новорічних і різдвяних свят не закриватимуть, — МЗС


24-12-2020, 15:04
Авіасполучення на час новорічних і різдвяних свят не закриватимуть, — МЗС
Тоді як відновлення авіасполучення з країнами ЄС Мінінфраструктури очікує в першому кварталі, Україна не має наміру обмежувати авіаційне сполучення з іноземними державами на час новорічних і різдвяних свят.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу

"Думаю, багатьох хвилюють плани щодо припинення авіасполучення через пандемію або обмеження подорожей на час свят. Хочу запевнити, що таких планів немає. Уряд розуміє, що люди налаштувалися на свята, і не планує вводити якісь обмеження на авіасполучення", — сказав він.

Міністр додав, що це рішення може бути переглянуто в разі виникнення непередбачених обставин, але висловив сподівання на те, що цього не станеться.

У тому числі він знову підтвердив відсутність намірів України закривати авіасполучення з Великою Британією через виявлення там нового штаму коронавірусу.

"Заборону встановили країни з найбільш динамічним пасажиропотоком із Британією. Я вважаю, що ми наразі не повинні поспішно приймати рішення тільки тому, що хтось його прийняв. Ми повинні дивитися на вплив на нашу країну. Ми уважно стежимо за розвитком дискусії і поки не бачимо підстав, щоб повністю закривати авіасполучення. Якщо рівень загрози підвищиться істотно, тоді ми знову розглянемо це питання", — пояснив він.

Водночас Кулеба закликав тих, хто поїде на свята за кордон, пам'ятати про загрозу коронавірусу і дотримуватися максимальних заходів безпеки під час подорожі.

Джерело
Вернуться назад