Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Опалення знов подорожчає, бо "Нафтогаз" підняв ціни для теплоенерго

Опалення знов подорожчає, бо "Нафтогаз" підняв ціни для теплоенерго


22-12-2020, 21:17 Тарифи для тепловиків зросли на понад 10%.

Опалення знов подорожчає, бо "Нафтогаз" підняв ціни для теплоенерго

Компанія "Нафтогаз" в грудні встановила оптову ціну на газ для виробників теплової енергії на рівні 6,013 гривні за кубометр, що на 13,5% вище, ніж вартість газу для теплокомуненерго в листопаді. Повідомляється на сайті компанії.

"У грудні 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК "Нафтогаз України" поставляє газ в рамках спеціальних зобов'язань (ПСО), становить 6103,1 гривні за 1 тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і витрат на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами)", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що середня ціна газу по ПСО у 2020 році становила 3813,10 гривні за 1 тисячу кубометр, що на 28% нижче, ніж середня ціна газу по ПСО у 2019 році.

У пресслужба нагадали, що подивитися ціни на газ в Україні як для тепловиків, так і для населення за кілька років можна за допомогою дашбордів на сайті Нафтогазу.

Отож раз зростуть ціни газу для тепловиків, то й піднімуться тарифи на опалення для населення.
Вернуться назад