Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > «Зелені» інвестиції поступово ставатимуть пріоритетом для економіки – НБУ

«Зелені» інвестиції поступово ставатимуть пріоритетом для економіки – НБУ


22-12-2020, 20:40 «Зелені» інвестиції поступово ставатимуть пріоритетом для економік багатьох країн. Про це заявив голова Національного банку Кирило Шевченко під час зустрічі учасників Мережі сталого банкінгу, повідомляє пресслужба НБУ у Фейсбуці.

«Зелені» інвестиції поступово ставатимуть пріоритетом для економіки – НБУ

«Національний банк України лише починає включатися у глобальні процеси побудови сталих фінансових ринків. Але «зелені» інвестиції в економіку, а також розвиток нових фінансових продуктів, які мають позитивний вплив на клімат, поступово ставатимуть пріоритетами для економік та країн», – сказав Шевченко.

Він також наголосив, що співпраця з партнерами із Мережі сталого банкінгу допоможе напрацювати дорожню карту розвитку «зелених» фінансів в Україні. Наразі Нацбанк розгортає роботу у цьому напрямі і зосереджений на розширенні спільноти міжнародних партнерів.

"Разом з ними ми сформуємо ефективну систему управління екологічними та соціальними ризиками у фінансовій сфері з використанням найкращих світових практик", - підкреслили в НБУ.

Як повідомлялося, НБУ офіційно приєднався до Мережі сталого банкінгу у листопаді 2020 року. Ця організація була створена у 2012 році. Сьогодні вона об’єднує фінансові регулятори і банківські асоціації з 41 країн світу. Члени Мережі зобов’язалися працювати над створення стійкої та екологічно орієнтованої фінансової системи. Зокрема, над підвищенням частки кредитів для проєктів, які мають позитивний вплив на клімат.

Укрінформ
Вернуться назад