Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Військовий оркестр США привітав Україну "Щедриком": зворушливе відео

Військовий оркестр США привітав Україну "Щедриком": зворушливе відео


20-12-2020, 16:10
Військовий оркестр США привітав Україну "Щедриком": зворушливе відео
Оркестр Військово-повітряних сил Сполучених Штатів у Європі виконав колядку Carol of the Bells. Це англомовна версія легендарного "Щедрика" Миколи Леонтовича.

Керівниця оркестру, підполковник Крістіна Мур Уррутія привітала українців з новорічними святами. Про це йдеться на відео, розміщеному на ютуб-каналі посольства США в Україні, повідомляє 24 Канал.

Крім того, Уррутія розповіла, що у 1921 році Український національний хор відвідував з концертними гастролями США. Тоді американського хорового диригента Петра Вільговського захопила одна з їхніх пісень – "Щедрик".

Тоді Вільговський сказав, що українська пісня нагадала йому дзвони. Тому він вирішив перекласти композицію англійською мовою, аби її виконували у час різдвяних свят.

Тепер Carol of the Bells – одна з найвідоміших і найулюбленіших різдвяних пісень у США. "Співочі сержанти" з оркестру ВПС США у Вашингтоні виконують її на знак вшанування американсько-українського партнерства,– додала керівниця оркестру.

Вона наголосила, що в України немає кращого партнера, ніж Сполучені Штати. Країна підтримує українську сторону у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності.

Уррутія також побажала українцям всього найкращого у святкові дні.


Вернуться назад