Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Уряд затвердив нові критерії для виклику швидкої допомоги – що змінилося

Уряд затвердив нові критерії для виклику швидкої допомоги – що змінилося


16-12-2020, 20:57
Уряд затвердив нові критерії для виклику швидкої допомоги – що змінилося
У деяких випадках медики повинні будуть приїхати до пацієнта за 10 хвилин

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про запровадження додаткових критеріїв виклику швидкої за пріоритетністю надання медичної допомоги. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Вдосконалюємо роботу екстреної медичної допомоги. Уряд підтримав рішення про запровадження додаткових критеріїв виклику швидкої за пріоритетністю надання медичної допомоги. Залежно від стану пацієнта звернення до швидкої розподілятимуться на критичні, екстрені, неекстрені та непрофільні", – розповів він.

Прем'єр-міністр додав, що до пацієнтів із критичним станом медична бригада має приїхати за 10 хвилин.

"Це дасть можливість знизити рівень смертності, адже встановлюється пріоритет для пацієнтів із критичним станом. Норматив прибуття медичних бригад у такому випадку має становити 10 хвилин із моменту надходження звернення до диспетчера", – додав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні вводиться принцип екстериторіальності. Тобто, тепер до пацієнта приїздитиме найближча машина швидкої допомоги. Раніше машина прибувала залежно від місця прописки, районного поділу тощо.
Вернуться назад