Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > 50 тисяч - за відмінну оцінку зі ЗНО: у Мукачеві запроваджуть освітню ініціативу

50 тисяч - за відмінну оцінку зі ЗНО: у Мукачеві запроваджуть освітню ініціативу


16-12-2020, 15:28 Про це повідомили у у відділі освіти Мукачівської міськради.

50 тисяч - за відмінну оцінку зі ЗНО: у Мукачеві запроваджуть освітню ініціативу

У Мукачеві схвалили проєкт програми розвитку освіти міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Він передбачає виплати випускникам шкіл — як за досягнення в навчанні, так і просто так.
Як повідомили нам у відділі освіти Мукачівської міськради, всі випускники 2021 року отримають 1000 гривень грошової винагороди, а за найвищий бал із зовнішнього незалежного оцінювання з принаймні одного предмета — 50 тисяч гривень.

Учителі учнів, які склали хоча б одне ЗНО на 200 балів, також отримають грошову винагороду в розмірі 10 тисяч гривень.

Крім того, в новому проєкті програми розвитку освіти передбачене збільшення грошової винагороди і для учнів, які відмінно склали державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, — до 15 тисяч гривень. Програма також передбачає виплати стипендіатам міськради — 20 найкращим спортсменам і 20 найкращим учням.

На це закладено понад 3,9 мільйона гривень. У відділі освіти міськради Мукачева нам повідомили, що поки не можуть точно сказати, чи вистачить коштів на виплати випускникам — цю ініціативу місто запроваджує вперше.

За даними Мукачівської міської ради, у 2019-2020 навчальному році в місті школи закінчили близько 1100 учнів, із них чотири склали хоча б одне ЗНО на 200 балів.

Громадське
Вернуться назад