Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Одне з найбільших міст ЄС перетвориться на сонячну електростанцію

Одне з найбільших міст ЄС перетвориться на сонячну електростанцію


15-12-2020, 18:30 Проект покликаний знизити залежність від викопного палива і викиди СО2.

Одне з найбільших міст ЄС перетвориться на сонячну електростанцію

Європейці дедалі більше прагнуть бути незалежними від вугілля та дотичними до природи. Так, одне з найбільших міст Євросоюзу започатковує проект, який має стати прикладом для наслідування по всьому світу.

Мова йде про Барселону, де міська влада вирішила зробити інвестиції у сонячну енергію і виділити €50 мільйонів на установку сонячних панелей у житлових будинках.

«Сонячні панелі будуть безкоштовно встановлені на будівлях з високим споживанням енергії, таких як лікарні та спортивні центри, а також на дахах житлових будинків, які оберуть для проекту», - пояснили у міськраді.

Проект, покликаний знизити залежність від викопного палива і викиди СО2, ініціювала міська рада, передає prian. Очікується, що міська рада Барселони та приватні компанії окуплять свої інвестиції завдяки економії енергії у майбутньому.

€50 мільйонів - це початкові інвестиції, загальна сума, яку планується витратити на реалізацію проектів у галузі відновлюваних джерел енергії, складе €166 млн, наголошують урядові представники.

На грудневому засіданні міська рада планує затвердити Барселонський механізм сталої енергетики (MES Barcelona), який покликаний прискорити перехід з традиційної форми енергії на відновлювану за умови спільних інвестицій держави і приватних компаній.

«Планується збільшити виробництво місцевої відновлюваної енергії до 88 ГВт (на 66% більше, ніж зараз), щоб знизити енергетичну залежність від викопного палива і викиди CO2 у місті», - зазначають у міськраді.

Джерело
Вернуться назад