Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Журналістів не пустили до Закарпатської облради - поліція відкрила справу

Журналістів не пустили до Закарпатської облради - поліція відкрила справу


10-12-2020, 17:02
Журналістів не пустили до Закарпатської облради - поліція відкрила справу
За фактом недопуску журналістів на сесію Закарпатської обласної ради відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”.

Про це представнику ІМІ в Закарпатській області повідомила керівниця Відділу комунікацій ГУ НП в Закарпатській області Ганна Дан.

За її словами, провадження відкрив Ужгородський відділ поліції.

Нагадаємо, в Ужгороді 7 грудня в будівлю Закарпатської обласної ради перед початком першого засідання сесії поліцейська охорона не впускала журналістів, яких не було в наданих їй списках. Тоді, за інформацією ІМІ, поліцію на місце інциденту викликали журналісти Станіслав Данко, Аня Семенюк, блогер Віталій Глагола.

Про цей випадок регіональний представник ІМІ говорив і під час зустрічі із представниками обласного управління поліції в Закарпатській області щодо ситуації з порушенням прав журналістів у регіоні, - повідомили в ІМІ.

Вернуться назад