Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Вихованці дитячих будинків-інтернатів зможуть пройти тести на коронавірус завдяки благодійності

Вихованці дитячих будинків-інтернатів зможуть пройти тести на коронавірус завдяки благодійності


10-12-2020, 15:55
Вихованці дитячих будинків-інтернатів зможуть пройти тести на коронавірус завдяки благодійності
Вихованці та працівники дитячих будинків-інтернатів та психоневрологічних інтернатів області пройдуть тестування на виявлення антитіл до коронавірсу завдяки благодійній допомозі.

Завдяки благодійникам Центр громадського здоров'я Закарпаття отримав 6 тисяч швидких тестів, які протягом 15 хвилин дозволяють визначити антитіла до коронавірусу COVID-19 (імуноглобуліни М та G). Про це повідомили у медзакладі, пише Depo.Закарпаття.

Передусім обстежитись цими тестами матимуть змогу вихованці та працівники дитячих будинків-інтернатів та психоневрологічних інтернатів області (загалом – це майже 2,5 тисячі осіб).

Протягом трьох днів фахівці центру навчали медиків цих закладів, як працювати з експрес-тестами. Всього пройшли навчання 26 медичних працівників.

Також в Ужгороді на базі Центру громадського здоров'я розпочали тестування працівників поліції та міграційної служби. Заплановано охопити тестуванням весь особовий склад поліції області.

Джерело
Вернуться назад