Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Правила перетину словацького кордону стали суворіші

Правила перетину словацького кордону стали суворіші


7-12-2020, 17:23
Правила перетину словацького кордону стали суворіші
У Кошицькому регіоні відкриті наступні прикордонні пункти з Україною - «Малі Селменці-Вельке Слеменце», «Ужгород-Вишнє Німецьке» та Угорщиною - Словенське Нове Місто, Мілгость і Гостьовце. Також працює КПП "Малий Березний - Убля", але перетин кордону пішоходами тут закритий.

З понеділка, 7 грудня, змінилися правила перетину кордонів у Словаччині. Зміни торкнуться не тільки іноземців, а також словацьких громадян, які проживають у прикордонних районах Кошицького краю і регулярно приїжджають до Словаччини на роботу чи освіту.

Раніше вони не зобов'язані були показувати тест на антиген чи ПЛР. Тепер мають це зробити - підтвердити негативний результат тесту RT-PCR або антигенного тесту, який не перевищує 14 днів. Проведений тест повинен бути сертифікований на території Європейського Союзу (ЄС). Діти до 7 років не потребують тестів.

Іншим громадянам Словаччини, які не проживають у прикордонних районах, для в’їзду до Словаччини потрібне підтвердження негативного результату тесту RT-PCR, який не перевищує 72 годин.

Нагадаємо, що з 7 грудня 2020 року більше не буде винятків для осіб, які мали право в'їзду без тесту та карантину - студенти, працівники підприємств тощо.

Перед в'їздом до Словаччини з України потрібно зареєструватися на сайті korona.gov.sk, пройти домашню ізоляцію і не раніше ніж на п'ятий день ізоляції зробити RT-PCR тест вже у Словаччині. В ізоляції повинні знаходитися також всі особи, які проживають спільно.

Нагадаємо, що раніше ті українці, які офіційно працювали у Словаччині та студенти, які там навчаються не були зобов’язані пред’являти негативний тест на антиген.

Джерело
Вернуться назад