Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Рада зробить усе, щоб збільшити фінансування Збройних сил – Разумков

Рада зробить усе, щоб збільшити фінансування Збройних сил – Разумков


6-12-2020, 13:28
Рада зробить усе, щоб збільшити фінансування Збройних сил – Разумков
Верховна Рада зробить усе, щоб у проекті держбюджету на 2021 рік збільшити фінансування української армії.

Разумков визнав, що Україна на даний момент перебуває у непростій ситуації через Covid-19, війну, складну соціально-економічну ситуацію та розгортання світової фінансової кризи. Попри це, він вважає, що оборонні витрати мають зберегтися на рівні 5% від ВВП.

"Хоч там як, ми навіть під час підготовки підсумкового голосування за бюджет на 2021 рік будемо намагатися знайти, і зверталися з цим в Міністерство фінансів, додаткові кошти... Те, що від нас залежатиме, ми будемо робити в межах і повноважень, і тих ресурсів, які сьогодні існують в державі".

Спікер нагадав, що порівняно з 2020 роком у проекті держбюджету на наступний рік фінансування на безпеку і оборону зменшено. Він визнав, що це його непокоїть, й додав: "Я переконаний, що ми маємо збільшувати витрати на безпеку і оборону. І саме це закріплено в нашій військовій доктрині... витрати на безпеку і оборону мають зберігатися на рівні 5%".

Джерело
Вернуться назад