Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Гороскоп на 1 грудня для всіх знаків зодіаку: день веселощів і розваг

Гороскоп на 1 грудня для всіх знаків зодіаку: день веселощів і розваг


1-12-2020, 07:30
Гороскоп на 1 грудня для всіх знаків зодіаку: день веселощів і розваг
День, коли можна веселитися і розважатися, звільняючись від накопиченого за останній час негативу.

У цей час для вирішення важливих питань рекомендується звертатися до своєї інтуїції — осяяння, яке вона може подарувати, надасть сприятливий вплив на розвиток життєвої ситуації. Необхідно також довіряти собі і розраховувати тільки на свої сили.

Овен
Чим менше пафосу в цей день буде у вашому житті, тим краще, навіть ділові переговори рекомендується провести в легкій, неформальній атмосфері.

Телець
Заняття спортом — як, втім, і будь-яка інша фізична активність — повинні бути помірними: різкі рухи можуть стати причиною серйозних травм, так що не варто ризикувати.

Близнята
Емоційні гойдалки, що змінюють настрій зі знака "плюс" на знак "мінус" і назад, можна буде зупинити одним-єдиним способом: бачити хороше навіть у поганому.

Рак
Незважаючи на велике бажання впасти духом і зануритися в депресію, робити цього не слід: будь-який негатив може увійти в дисонанс з енергіями дня і не кращим чином вплинути на життєву ситуацію.

Лев
Святкувати і радіти вам сьогодні рекомендується на всі сто відсотків, а роботу — зрозуміло, за можливістю — краще перенести на завтрашній день, вона нікуди від вас не втече.

Діва
Ідея, як вирішити важливе професійне питання, може прийти несподівано і нізвідки, як ніби-то зійде на вас звідкись згори, і виявиться досить вдалою.

Терези
Перш ніж ставати до реалізації нового проєкту, спочатку необхідно довести до розуму старі, інакше їхня важка енергетика буде постійно тягнути вас назад, і з завданням ви не впораєтеся.

Скорпіон
Свято, яке ви поза всяким сумнівом заслужили, рекомендується організовувати самостійно — розраховувати на чужу допомогу, навіть якщо йдеться про близьких людей, не варто.

Стрілець
Будь-яке нове починання — особливого професійне — сьогодні виявиться успішним, тому не варто втрачати час дарма — необхідно ставати до реалізації важливих проєктів.

Козоріг
В атмосфері загальних веселощів і розкутості — особливо під впливом винної пари — важливо контролювати свою поведінку, інакше вже завтра доведеться за неї червоніти.

Водолій
Тим, хто давно перебуває в стосунках, сьогодні рекомендується ухвалювати рішення про їхнє офіційне оформлення: пари, що склалися в цей день, проживуть разом довго і щасливо.

Риби
День сприятливий для відпочинку: останнім часом ви багато працювали і цілком заслужили невеликий перепочинок, необхідний для відновлення сил, в іншому разі може постраждати продуктивність праці.

Джерело
Вернуться назад