Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Сильний вітер та мокрий сніг: ДСНС попереджає про погіршення погоди в перший день зими

Сильний вітер та мокрий сніг: ДСНС попереджає про погіршення погоди в перший день зими


30-11-2020, 19:44
Сильний вітер та мокрий сніг: ДСНС попереджає про погіршення погоди в перший день зими
В Україні очікуються сильні опади. Мокрий сніг із дощем накриють південь і центр України

Сьогодні, 30 листопада, в Україні очікується погіршення погодних умов. В Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській та Полтавській областях значний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, подекуди ожеледь. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
На півдні та сході пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах країни, крім південного сходу, подекуди ожеледиця. Таким погодним умовам надано І рівень небезпечності – жовтий.

"Погодні умови можуть призвести до порушень руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць", – йдеться у повідомленні.
Але опади будуть не всюди, зауважує синоптик Наталка Діденко. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Хмарно буде завтра багато де – зима ж починається. Але 1 грудня сонечко все одно проб'є собі місця в залі на прем'єрі зимового календарного сезону. В Україні це виявляться західні області, де завтра опади малоймовірні, буде сухо і навіть сонячно. Карта хмарності на 1 грудня. На решті території переважатиме хмарна волога погода", – пише синоптик.

Температура повітря у більшості областей України протягом доби коливатиметься близько нуля, від -2°C до +2°C.

Найближчої ночі в західній частині серйозніше підморозить, передбачається в прикарпатських областях до -5°C...-11°C.

"У Києві зима розпочнеться вологою прохолодною погодою – або мряка, або навіть вдень може політати невеликий сніжок. 1 грудня температура повітря протягом доби в столиці становитиме від -1°C до +1°C", – йдеться у повідомленні.

Як інформував раніше 5.UA, через діяльність людини найближчими роками клімат Землі повернеться на 3 мільйони років назад. Науковці пов'язують це з рівнем вуглекислого газу.

Окрім того, якщо людство не докладе більше зусиль для боротьби зі зміною клімату, уже до 2100 року можуть повністю зникнути білі ведмеді, які зараз живуть в екстремальних умовах.
Вернуться назад