Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Зеленський запропонував скасувати обов'язкові касові апарати для ФОПів

Зеленський запропонував скасувати обов'язкові касові апарати для ФОПів


30-11-2020, 12:41
Зеленський запропонував скасувати обов'язкові касові апарати для ФОПів
Президентський законопроєкт про відстрочення нових вимог зареєстрований у Раді

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді новий законопроєкт про відстрочення обов'язкового введення касових апаратів. Йдеться про "паузу" до 1 січня 2022 роки для ФОПів (фізосіб-підприємців) 2-4 груп.

Про це йдеться в законопроєкті № 4439, текст якого був опублікований 30 листопада.

Крім касових апаратів, в документі йдеться про введення "дистанційних послуг" для підприємців. Йдеться про те, що деякі бізнесмени і зовсім не будуть зобов'язані використовувати РРО. У цю категорію потраплять ті, хто працює виключно за допомогою переказу коштів через банківські системи та електронні системи.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада не змогла скасувати обов'язкові касові апарати для ФОПів. Тоді за законопроєкт у другому читанні проголосували всього 17 депутатів.

При цьому підприємці, які страждають через карантинні обмеження, продовжують проводити акції протесту. Вони вимагають відстрочити обов'язково використання РРО для малого бізнесу.

Джерело
Вернуться назад