Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Останні дні листопада в Україні будуть сніжними та холодними

Останні дні листопада в Україні будуть сніжними та холодними


28-11-2020, 15:07
Останні дні листопада в Україні будуть сніжними та холодними
Кінець листопада в Україні буде морозним з чітким відчуттям наближення зими.

Синоптики прогнозують сніг по всій території України, крім південно-східних областей.

Температура повітря у період з 28 – 1 грудня знизиться. Про це пише 24 канал з посиланням на повідомлення Укргідрометцентру.

У найближчі три доби очікується невеликий дощ з мокрим снігом. За даними синоптиків, 29 листопада температура вночі становитиме лише +2...-3 градуси. Вдень стовпчики термометрів покажуть 0...+5 градусів. А от вже у понеділок, 30 листопада, в більшості областей температура знизиться на 2 – 5 градусів.

Якою буде погода взимку

Синоптик Леонід Горбань розповів, що погода взимку буде періодично змінюватись. У грудні прогнозують значні опади, а в січні – відлигу.

На початку грудня середня температура становитиме +4...+5 градусів. Щоправда, можливі також і морози. Наприклад, вночі стовпчики термометрів опускатимуться до -10...-13 градусів.

На початку січня прогнозують нічні морози. Однак вдень стовпчики термометрів переважно будуть вище нуля. До останнього дня Різдва обіцяють відлигу, а вже після 9 січня починатимуться морози.
У лютому також буде морозна погода. Однак детальнішого прогнозу наразі синоптики не дають.

17 листопада у Києві вперше цієї осені температура повітря знизилась до -3…-4 градусів. Це свідчить про закінчення безморозного періоду, який тривав загалом 215 днів з 16 квітня.Вернуться назад