Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті розпочали розробку Плану мобільності прикордонних регіонів (ВІДЕО)

На Закарпатті розпочали розробку Плану мобільності прикордонних регіонів (ВІДЕО)


28-11-2020, 10:17
На Закарпатті розпочали розробку Плану мобільності прикордонних регіонів (ВІДЕО)
Для регіону це може бути шансом розвитку залізничного сполучення, в тому числі узгодження для ІнтерСіті, розвиток малої авіації, автомобільного та велосполучення, а також вивчення можливостей створення транспортних хабів.

Розробку спільного Плану мобільності прикордонних регіонів України, Румунії, Словаччини та Угорщини розпочали на Закарпатті. Підготовчі роботи тривають із 2013-го, етап планування розрахований на 2 роки, а втілення — до 2030-го.

Наталія НОСА, керівник Міжнародної асоціації інституцій регіонального розвитку «МАІРР»

"В нашому проекті беруть участь органи самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег Угорщини, Кошицький самоврядний край в Словаччині, Рада повіту Марамуреш у Румунії, територіально-адміністративна одиниця і Сату-Маре у Румунії та Служба автомобільних доріг Закарпатської області. Ідеться про Плани мобільності, які включають у себе мобільність людей та товарів, також авіаперевезення, зокрема розвитку малої авіації, також залізничний транспорт, оновлення мереж, які історично існували, запровадження ІнтерСіті, адаптація законодавчих і процедурних правил, які існують у сусідніх країнах та Україні. Також говоримо про розбудову пунктів пропуску, яких, зокрема, мало на ділянці румунського кордону", - пояснила Наталія Носа, керівник Міжнародної асоціації інституцій регіонального розвитку «МАІРР».

Більше у відео від Uzh Inform:


Вернуться назад