Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Тарифи на електроенергію для населення зростуть

Тарифи на електроенергію для населення зростуть


26-11-2020, 19:27 Трапиться це вже з початку грудня.

Тарифи на електроенергію для населення зростуть

З наступного тижня тарифи на електроенергію для населення зростуть. Про це 26 листопада під час брифінгу повідомив в.о. міністра енергетики України Юрій Бойко.

“Я думаю, з наступного тижня буде готове до прийняття рішення у частині тарифів для побутового споживача. Зараз останні місяці ведеться робота, щоб прийняти з цього болючого питання максимально зважене рішення”, - сказав Бойко.

За словами чиновника, вартість доставлення електроенергії від електростанції до будівлі становить 1,03 грн. А середньозважена ціна 1 кВт-год для середньозваженого споживача за останні місяці становить 1,04 грн. Це означає, що побутовий споживач сплачує не за саме світло, а лише за його доставку.

Бойко додав, що зважаючи на всі вище означені причини, в грудні тариф "Укренерго" із 24 копійок за кВт-год підвищується до 31 коп.

В будь-якому варіанті є необхідність потурбуватися про енергозбереження, про перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії.

Як ми писали раніше, в Україні подорожчає вартість транспортування електроенергії на підприємства промисловості на 30 відсотків вже з 1 грудня 2020 року.

Джерело
Вернуться назад