Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > Фотовиставку присвячену всеукраїнській акції "16 днів проти насильства" відкрили в Ужгороді

Фотовиставку присвячену всеукраїнській акції "16 днів проти насильства" відкрили в Ужгороді


26-11-2020, 16:57
Фотовиставку присвячену всеукраїнській акції "16 днів проти насильства" відкрили в Ужгороді
Фотовиставку "Життя після насильства" відкрили в освітньому хабі на вулиці Швабській в Ужгороді. Вона триватиме до 10 грудня. Відкрили виставку до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Про це повідомила організаторка Любов Дуракова.

За її словами, хотіли привернути увагу до насильства над жінками: "Часто жінка зіштовхується з осудом. Її засуджують. Часто не до кінця розуміють, що таке насильство. Ми зараз багато працюємо над цією темою. Плануємо запустити рекламну кампанію для групи підтримки".

На фотовиставці представили роботи чотирьох фотографинь, які дослідили життя чотирьох жінок, які зазнали домашнього насильства.

Фотографина Христина Губська пояснила: "Цією серією я хотіла сказати, загалом, в мене є хороша відсилка. Я дуже люблю фільм Луки Гваданьїно "Я — це любов". Цей фільм для мене маніфест того, що будь-яка людина сама по собі цінна. Ти і є любов і кожна людина — любов. Тому, не можна принижувати гідність, навіть якщо тобі здається, що ти маєш на це право".

Джерело
Вернуться назад