Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > У Всесвітній День дитини ювенальні інспектори спілкувалися з учнями про їхні права

У Всесвітній День дитини ювенальні інспектори спілкувалися з учнями про їхні права


24-11-2020, 17:34
У Всесвітній День дитини ювенальні інспектори спілкувалися з учнями про їхні права
Інспектори секторів ювенальної превенції відвідали учнів загальноосвітніх шкіл області та провели пізнавальні уроки на тему «Права дитини та їх захист». Заняття були присвячені Дню дитини, який відзначали 20 листопада у всьому світі.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

У Всесвітній День дитини інспектори ювенальної превенції територіальних відділень поліції Закарпаття провели тематичні уроки для школярів загальноосвітніх шкіл. Поліцейські наголосили діткам, що вони як повноправні члени суспільства мають права, захист яких гарантується державою. Учні дізналися про основні пункти Декларації прав дитини, прийнятої Організацією Об’єднаних Націй 1989 року, а також Закону України «Про охорону дитинства».

Для того, щоб розмова була насиченою не лише інформаційно, а й позитивними емоціями, ювенали підготували для діток комплекти дидактичних матеріалів, провели тематичні конкурси малюнків та вікторини.

«Кожна дитина має право на щасливе дитинство, турботу, піклування, захист її здоров’я та належні умови життя та виховання. А ми, поліцейські, зробимо все можливе для захисту їхніх прав та свобод», - наголосив начальник сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття підполковник поліції Андрій Курта.

Нагадаємо, інспектори ювенальної поліції систематично відвідують навчальні заклади, спілкуються з учнями молодших та старших класів і завжди готові прийти на допомогу всім діткам, які потребують підтримки та захисту.
Вернуться назад