Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Помилки ортодонта при виправленні прикусу: ціна питання - щастя та комфорт

Помилки ортодонта при виправленні прикусу: ціна питання - щастя та комфорт


24-11-2020, 08:09
Помилки ортодонта при виправленні прикусу: ціна питання - щастя та комфорт

Ортодонт - великий майстер! У його владі зробити дуже багато для дуже багатьох людей на планеті. І чим більше майстерності та професіоналізму закладено в такому фахівці, тим цінніший він буде.

Судіть самі: виправлена нерівність зубів не тільки позбавляє людину від деяких комплексів і дозволяє широко посміхатися, а й робить ще кілька корисних справ. Серед яких можна відзначити, наприклад, зменшення відкладення зубного каменю біля основи нерівних зубів. Так, людина так влаштована, що якщо зубки рівні, то камінь утворюється абсолютно з іншою швидкістю, ніж у випадках, коли зубки мають відмінне від правильного положення.

Але іноді, коли випадок пацієнта, що звернувся, зовсім виходить за рамки звичайного, варто бути дуже уважним до слів ортодонта. І не завжди все приймати відразу на віру. У кожної людини є не тільки здоровий глузд, а й деяке «шосте відчуття». І якщо це відчуття Вам підказує, що ортодонт може бути не правий або просто не впевнений в своїх словах, повірте, такі випадки бували не тільки у Вас. І як раді виявилися саме ті люди, які не побоялися прислухатися до цього відчуття.

Знайомтеся: Людмила. Ортодонт зробив у її випадку все, що вважав за потрібне. Але результат вийшов не зовсім той, якого хотіла сама Людмила: «Ортодонт брекетами поставила зуби правильно, при цьому нижні сильно завалені всередину. В результаті оголюється прикоренева частина і стирається емаль на зубах». Зуби людини так влаштовані, що при їх правильному положенні емаль повинна прослужити людині все життя, ресурс зубів - все життя людини.

І якщо відбувається швидке сточування емалі, а шкідливих для зубів звичок немає, то це говорить про те, що зуби стоять неправильно. І крапка. Але чи міг у даному випадку ортодонт припуститися помилки?! Швидше за все, ситуація Людмили вимагала не тільки ортодонта. Саме тому вона і звернулася за допомогою до ортогнатичного хірурга - фахівця, який вирівнює положення зубів за допомогою хірургічного виправлення неправильного прикусу. А вже потім проводиться коригування результату роботи брекетами.

Що було б, якби Людмила відразу звернулася до ортогнатичного хірурга - невідомо. Адже історія не знає «якби» та «аби». Однак варто зазначити, що історія Людмили - далеко не єдиний приклад того, як люди сліпо вірять ортодонтам. І як важко буває потім виправляти їхні помилки - історія молодого чоловіка Артема тому доказ: https://orthogo.com.ua/history.

Артему довелося спочатку пережити всі жахи і видалення зубів, і тривалого та досить серйозного носіння брекетів, а в підсумку виявилося, що йому з самого початку потрібен був саме ортогнатичний хірург.

В результаті хірургу довелося виправляти роботу ортодонта, а потім вже робити свою справу. І після цього - знову ортодонтичні методи корекції зубів. Довгий шлях, але як Артем був радий тому, що він зміг знайти того, хто його на цей шлях наставить і проведе по ньому!

Хочеться побажати всім тим, хто шукає і прийняв рішення виправити свій прикус, знайти саме того фахівця, який їм дійсно потрібен. І який зможе дати саме той результат, якого чекають. Ну, або навіть кращий!

Вернуться назад