Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > На підтримку книговидавництва на Закарпатті цього року витратили 700 тисяч

На підтримку книговидавництва на Закарпатті цього року витратили 700 тисяч


19-11-2020, 15:26
На підтримку книговидавництва на Закарпатті цього року витратили 700 тисяч
14 книг, загальним накладом 3600 примірників, вартістю 700 тисяч грн - результат виконання обласної програми з підтримки книговидавництва на Закарпатті.

Цього року на реалізацію Програми з підтримки книговидавництва з обласного бюджету виділили 700 тис. грн. За ці кошти видано 14 книг закарпатських авторів.

3600 примірників цих книг передали бібліотекам навчальних закладів і закладів культури області, Закарпатському обласному осередку НСПУ та ін.

Одна з найсвіжіших літературних новинок Закарпаття й України – збірка поезій та прози «Запізнілі нейтрони» Надії Панчук.

Книга тиражем 200 примірників побачила світ в ужгородському видавництві Олександри Гаркуші наприкінці літа. На її публікацію було виділено майже 48 тис. грн з обласного бюджету.

У вересні «Запізнілі нейтрони» були представлені на традиційному книжковому фестивалі-ярмарку «Книга-фест 2020», на якому збірка здобула перемогу в номінації «Літературно-художнє видання: поезія». Нагадаємо, дев’ятий «Книга-фест 2020», який організував департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА, відбувся протягом 18–19 листопада.

Джерело
Вернуться назад