Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Заклади торгівлі Ужгорода відновлять роботу в нічний час

Заклади торгівлі Ужгорода відновлять роботу в нічний час


18-11-2020, 17:52 Відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії ТЕБ та НС. Про це інформує пресслужба Ужгородської міської ради.

Заклади торгівлі Ужгорода відновлять роботу в нічний час

На «Лінію підтримки підприємництва», що працює в Ужгородській міській раді, надходять численні звернення щодо порядку роботи у нічний час закладів торгівлі.

Як інформує управління економічного розвитку міста, протоколом засідання комісії ТЕБ та НС скасовано обмеження щодо роботи закладів торгівлі у нічний час (у період із 22:00 до 8:00 години) у будні дні. Йдеться про суб’єктів господарювання, які мають дозвіл на роботу у нічний час.

Варто зайважити, що робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос, на період дії карантину заборонена, - повідомили в пресслужбі Ужгородської міської ради
Вернуться назад