Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті до поліції надійшло майже 600 заяв про порушення під час виборів

На Закарпатті до поліції надійшло майже 600 заяв про порушення під час виборів


14-11-2020, 12:47
На Закарпатті до поліції надійшло майже 600 заяв про порушення під час виборів
У період із 5 вересня по 14 листопада 2020 року загалом надійшло 595 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

З початку виборчої кампанії до поліції Закарпаття надійшло 595 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, органи Національної поліції України за день до дня голосування оприлюднюють на офіційних веб-сайтах попередні відомості про кількість зареєстрованих звернень про порушення виборчого законодавства під час відповідного виборчого процесу та роз’яснення відповідальності за порушення законодавства про вибори.

Усього органами поліції складено 53 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 33 кримінальних проваджень: 19 відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 14 – пов’язаних з виборчим процесом, повідомляє поліція Закарпатської області.

Вернуться назад