Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Триває прийом документів на здобуття стипендій найкращими спортсменами Ужгорода

Триває прийом документів на здобуття стипендій найкращими спортсменами Ужгорода


12-11-2020, 20:04 Кандидатури на отримання стипендії у 2021 році подаються до 15 листопада 2020 року, - повідомили у пресслужбі Ужгородської міської ради.

Триває прийом документів на здобуття стипендій найкращими спортсменами Ужгорода

У 2020 році вперше в Ужгороді встановлено за рахунок коштів міського бюджету 15 щомісячних стипендій у розмірі 2 тис. грн кращим спортсменам, яких визначатимуть на конкурсних засадах.
На 2021 рік на здобуття стипендій можуть бути висунуті спортсмени, мешканці Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України серед дорослих, молоді та юніорів із видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.
Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території Ужгорода.
У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях у командних видах спорту – на стипендію подається не більше 2 осіб.
Кандидатури на отримання стипендії у 2021 році подаються до 15 листопада 2020 року у відділ молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради з такими документами:
- клопотання про призначення стипендії спортсмену, яке повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання та номер телефону;
- згода на збір та обробку персональних даних;
- витяг із протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та кількість учасників);
- копія паспорта (ID- карти) та ідентифікаційного коду.
У разі подання ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.
Документи надсилати на електронну адресу: kultura@rada-uzhgorod.gov.ua
Контактні телефони: 0312613295, 0951455622, 0505558499.
Стипендія призначається розпорядженням міського голови на підставі протоколу комісії.
Важливо: спортсмен не має права одночасно отримувати стипендію Ужгородської міської ради, стипендію обласної державної адміністрації та обласної ради для талановитих спортсменів Закарпатської області або грошову винагороду Ужгородської міської ради за підсумками року.
Крім того, незабаром буде оголошено про подання документів на виплату одноразових грошових винагород Ужгородської міської ради спортсменам та тренерам міста за підсумками 2020 р.
Вернуться назад