Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Мукачівський мер виступив проти карантину на вихідні: просить бізнес "вижити"

Мукачівський мер виступив проти карантину на вихідні: просить бізнес "вижити"


12-11-2020, 14:58
Мукачівський мер виступив проти карантину на вихідні: просить бізнес "вижити"
Мукачівський міський голова Андрій Балога виступив проти карантину вихідного дня і закликав представників малого та середнього бізнесу робити все, щоб вижити, але дотримуватись усіх необхідних умов роботи.

Про це він написав на Facebook: "Карантин вихідного дня" - це черговий крок, який лише імітує боротьбу з поширенням коронавірусу в Україні. Ефекту від нього буде мало, а от шкоди для сфери обслуговування та дозвілля дуже багато. Адже малий та середній бізнес, який і так ледь виживає в умовах епідемії, не може у будні платити зарплати та податки, а на вихідних ні.

Все, що зараз відбувається - це наслідки того, що було зроблено протягом останніх восьми місяців. Коли цільові кошти витрачалися не на профільні потреби. А тепер це виглядає, як перекладання з хворої голови на здорову".

Балога закликав представників бізнесу робити все, щоб вижити у важких умовах, дотримуючись усіх необхідних умов роботи.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів посилив карантин і встановив, що по суботах і неділях можуть працювати лише продуктові магазини й пошта, аптеки й ветеринарні аптеки, автозаправки й автосервіси.

Джерело
Вернуться назад