Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Кабмін готовий повернути частину зарплат, які люди втратять на карантині "вихідного дня"

Кабмін готовий повернути частину зарплат, які люди втратять на карантині "вихідного дня"


11-11-2020, 12:30
Кабмін готовий повернути частину зарплат, які люди втратять на карантині "вихідного дня"
При введенні карантину "вихідного дня" Кабінет Міністрів пообіцяв підтримати підприємців, зокрема збирається частково компенсувати частину зарплат за час простою.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Уряд готовий підставити плече, щоб підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня. Ми розуміємо, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу", - написав Шмигаль.

Він зазначив, що Кабмін компенсує частину зарплат працівників у зв'язку з простоєм виробництва.

За його словами, завдяки цій програмі по частковому безробіттю, навесні-влітку вдалося зберегти понад 450 тисяч робочих місць.

Він також зазначив, що Кабмін відновить виплати на дітей для сімей підприємців, які діяли навесні цього року.

Шмигаль наголосив, що уряд після консультації з бізнесом та експертами вибрав таку модель карантинних заходів, яка забезпечить функціонування економіки і не допустить перевантаження медичної системи.

Як повідомлялося, Асоціація рітейлерів України (RAU) просить Міністерство охорони здоров'я та Кабінет Міністрів не вводити обмеження торгівлі при карантині "вихідного дня".

Крім того, Міністерство культури і інформаційної політики не підтримує введення карантину "вихідного дня" для сфери культури.
Вернуться назад