Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Види наручних годинників

Види наручних годинників


11-11-2020, 13:00
Види наручних годинників
Наручні годинники - аксесуари, які доповнюють образ, підтримують стиль та додають солідності своєму власнику. На сьогоднішній день існує багато видів годинників, тому варто знайомитися з кожним окремо. Ви можете зайти в магазин годинників та придбати для себе будь-яку модель.

Кварцовий - механізм базується на квацю. Він задає частоту мікродвигуну, який приводить в дію стрілки. Головним чином використовується для виготовлення жіночих виробів, оскільки в маленьких годинників недостатньо місця для механізма.
Такі аксесуари відрізняються точністю та невисокою вартістю. Зустрічаються моделі кварцових годинників із дорогоцінних металів. Особливість в тому, що вони не потребують заведення. Все, що потрібно - декілька разів на рік замінити батарейку.

Електронний годинник - це різновид кварцевого механізма, проте на відміну від кварцового, сигнали надсилаються на мікропроцесор. Голова відміна - цифровий дисплей, де час та інші показники виводяться на екран. Такі вироби дуже популярні, за рахунок невисокої ціни та точності.

Механічні варіанти - робота основана по принципу редуктора. В дію такі годинники приводять пружини за рхунок скручування та розкручування. при розкручуванню запускається в дію шестерня. Наскільки довго прослужить годинник та з якою точністю показуватиме час, залежить матеріал з якого він виготовлений та каменів на яких закріплені шестерні.

В елітних годинниках в документах має бути вказано кількість каменів в механізмі. В них майже завжди використовуються дорогоцінні камені. У виготовленні бюджетних моделей використовуються штучні матеріали. Вироби заводяться за допомогою головки збоку на корпусі. Механічні годинники не потребують в заміні джерел живлення. Служити може близько 50 років. Достатньо їх завести в потрібний момент.

Види скла

Антиблікове скло покращує сприйняття циферблата на дисплеї електронного годинника. Звичайне скло відбиває світло, створює бліки. Спеціальне антиблікове скло вирішує таку проблему. Воно дуже надійне та потребує чимало зусиль, якщо ви хочете його розбити.

Недорогі моделі годинників мають скло з покритою на ньому плівкою - вона виконує антиблікову функцію. Але з часом таке покриття сходить.

Стійкість до вологи та бруду зумовлена герметичністю аксесуара. водонепроникність гарантована за рахунок гумових елементів. В таких виробах волога та бруд не потрапляє, тому вони мають довгий срок служби.

Вернуться назад