Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > На фасаді муніципальної будівлі в Німеччині встановлюють сонячні панелі

На фасаді муніципальної будівлі в Німеччині встановлюють сонячні панелі


11-11-2020, 08:15
На фасаді муніципальної будівлі в Німеччині встановлюють сонячні панелі
Комунальне підприємство Марбурга та асоціація Sonneninitiative уклали договір, який забезпечує довгострокове фінансування проекту. Коли йдеться про угоди щодо закупівлі електроенергії, найчастіше мають на увазі великі фотоелектричні електростанції. Однак система може працювати і в невеликому масштабі. Асоціація Sonneninitiative та комунальне господарство міста Марбург, Stadtwerke Marburg, тепер хочуть продемонструвати це за допомогою нового проекту.

Фасад місцевого радіологічного центру на головному залізничному вокзалі Марбурга буде обладнаний фотоелектричною фасадною системою потужністю 50 кВт.

Слід зазначити, що будівля радіологічного центру має дуже високе енергоспоживання завдяки робочим приладам всередині. Фотоелектрична фасадна система повинна не тільки подавати електроенергію, але й бути архітектурно привабливою. Весь південно-східний та південно-західний фасади будуть обладнані виготовленими на замовлення монокристалічними сонячними модулями. Через закруглені кути також потрібні вигнуті модулі.

Проект має на меті показати, як усі наявні території можуть бути використані в майбутньому для виробництва електроенергії в місті, не порушуючи міської естетики. Очікується, що будівництво фотоелектричної фасадної системи відбудеться в зимові місяці, а завершення планується навесні.

Джерело
Вернуться назад