Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Із початку року заробітчани переказали до України понад $8 млрд ㅡ Нацбанк

Із початку року заробітчани переказали до України понад $8 млрд ㅡ Нацбанк


10-11-2020, 18:45 Із січня по вересень 2020 року в Україну надійшли грошові перекази на понад 8 мільярдів доларів. Національний банк України прогнозував, що за рік заробітчани перекажуть близько 10 мільярдів доларів. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Із початку року заробітчани переказали до України понад $8 млрд ㅡ Нацбанк

Найпопулярніші «коридори» для переказу коштів в Україну не змінилися. Найбільше грошей заробітчани пересилали зі США, Італії, Ізраїлю, РФ та Німеччини.

Водночас з України за кордон перевели 575 мільйонів доларів. Найбільше переказів було відправлено до РФ, Грузії, Азербайджану, Туреччини та Польщі.

У Нацбанку зазначили, що цього року значно збільшились відправлення через системи переказу коштів (без урахування переказів, через карткові платіжні системи, поштові відділення та неформальні канали). Так, за 9 місяців в Україну перевели понад 1,9 мільярда доларів, що на 16% більше, ніж за той самий період минулого року.

З України через системи переказу коштів відправили 387 мільйонів доларів, що на 41% більше, ніж було раніше.

До того ж українці почали відправляти більші суми: сума одного переказу з України збільшилася на 33% і становить у середньому 510 доларів.
Вернуться назад