Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Два житлові будинки врятували закарпатські вогнеборці

Два житлові будинки врятували закарпатські вогнеборці


10-11-2020, 12:40
Два житлові будинки врятували закарпатські вогнеборці
У ніч на 10 листопада сталася пожежа на території приватного господарства у с. Колочава Міжгірського району.

Як повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області, загорання виникло у хліву, звідки вогонь перекинувся на прибудовану літню кухню. Пожежу помітили сусіди, коли полум’я вже охопило дах будівлі. Вони ж о 02:00 подзвонили до Служби порятунку та кинулися рятувати худобу, яка жила у хліву. Люди повідкривали дверцята загону для поросят, а корова надихалася диму і вже не змогла вибігти на свіже повітря.

За викликом на місце події виїхали бійці державних пожежно-рятувальних постів с. Колочава та с. Синевир. О 02:45 їм вдалося локалізувати пожежу й зупинити розповсюдження вогню, який вже почав перекидатися на господарський житловий будинок і загрожував сусідській оселі. Через 10 хвилин, о 02:55, пожежу на площі 48 кв.м остаточно ліквідували. Від вогню загинули корова та 10 курей. Крім цього, полум’я знищило покриття надвірної споруди і 4 тонни сіна, а також пошкодило перекриття та стіни на площі 15 кв.м.

Причину виникнення пожежі, як і суму завданих збитків, наразі встановлюють правоохоронні органи.

Два житлові будинки врятували закарпатські вогнеборці

Вернуться назад