Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Голова МОЗ повідомив, кого стосуватиметься жорсткий карантин вихідного дня

Голова МОЗ повідомив, кого стосуватиметься жорсткий карантин вихідного дня


9-11-2020, 13:30
Голова МОЗ повідомив, кого стосуватиметься жорсткий карантин вихідного дня
МОЗ рекомендуватиме ввести в Україні карантин вихідного дня.

У суботу та неділю будуть відкриті продуктові магазини, автозаправні станції, звичайні та ветеринарні аптеки, а також працюватиме транспорт. Про це повідомив сьогодні, 9 листопада, міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час прес-брифінгу.

“Ми будемо пропонувати відповідний жорсткий карантин вихідного дня. Що це означає: у вихідні дні – з 00:00 суботи до 00:00 понеділка в країні працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, залишиться працювати транспорт, автозаправні станції та ветаптеки. Що стосується тих же ресторанів, кафе або інших закладів громадського харчування, вони будуть працювати тільки на винос”, – зазначив міністр.

За його словами, всі інші магазини і ТРЦ МОЗ рекомендує закривати на суботу та неділю. Це рішення голова профільного міністерства обґрунтовує стрімким зростанням захворюваності на коронавірус за останній тиждень. При цьому в Кабміні враховують економічну ситуацію в країні.

“У зв’язку з цим ми вирішили посилювати наші карантинні обмеження… У нас, крім COVID-19, ще не дуже хороші справи в економіці. Ми розуміємо, що повний локдаун буде дуже важко перенести, особливо малому і середньому бізнесу”, – додав голова МОЗ.

Джерело
Вернуться назад