Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Зменшення клінічних ознак COVID-19 може бути достатньо для виписки з лікарні

Зменшення клінічних ознак COVID-19 може бути достатньо для виписки з лікарні


7-11-2020, 14:37
Зменшення клінічних ознак COVID-19 може бути достатньо для виписки з лікарні
У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що рішення про виписку пацієнта з коронавірусом приймає лікар-куратор на підставі відсутності або зменшення клінічних ознак захворювання, а негативний тест є необов'язковим.

Про процедуру виписки з лікарні розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу, пише 24 канал.

"Якщо немає загрози життю хворого, він може продовжити лікування вдома, і для виписки не потрібно чекати на негативний ПЛР-тест", – сказав міністр

Він зазначив, що люди з підтвердженим коронавірусом перестають бути розповсюджувачами інфекції після 10 днів лікування.

Якщо методом ПЛР у них не визначаються фрагменти РНК збудника або за відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів, рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів незалежно від результату ПЛР-тесту, – зазначив Максим Степанов.

З початку епідемії коронавірусної інфекції в Україні підтвердили 450 934 випадків інфікування. За минулу добу в Україні зафіксовано 10 746 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З нових хворих – 316 дітей і 519 медиків. За останню добу госпіталізовано 1 470 осіб.

Автор: Анастасія Манюхіна

Вернуться назад