Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини / ukrnet > Стала відома сума надходжень на потреби армії від платників податків Закарпаття

Стала відома сума надходжень на потреби армії від платників податків Закарпаття


6-11-2020, 17:25 Відповідну інформацію оприлюднила ДПС у Закарпатській області.

Стала відома сума надходжень на потреби армії від платників податків Закарпаття

В Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що протягом десяти місяців 2020 року забезпечено надходження військового збору в сумі 225,8 млн гривень. Приріст надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 4,6%, або на 11,2 млн гривень більше.

Також слід зазначити, що в порівнянні з вереснем минулого року на потреби української армії у вересні 2020 року платники податків Закарпаття перерахували на 4,1 млн грн більше. Надходження склали 29,8 млн гривень.

Податківці Закарпаття зауважують стабільну динаміку надходжень податку на підтримку армії України від представників усіх сфер економіки регіону. Безперечно, важливим фактором є також сумлінна сплата «патріотичного» податку платниками, які відповідально ставляться до виконання свого конституційного обов’язку з наповнення бюджету.

Нагадаємо, що військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування.
Вернуться назад